Ülkemizde çok fazla önemsenmese de özellikle ABD ve Avrupa'da Oyuncu, Fotomodel ya da Müzisyenlerin Showreel çalışmalarına büyük önem verdikleri bilinmektedir.

Özellikle kendi alanlarında sektörde yeni başlayanların, doğru kişiler ve doğru projelerle buluşmaları, zaman kayıplarını ve uzun gereksiz görüşmeleri en aza indirmek, hızlı çözümler yaratabilmek için kaliteli bir SHOWREEL'in önemi çok büyüktür.

Firma olarak, kişiye özel olarak hazırlanmış 3 (üç) farklı alternatifle SHOWREEL çalışması yapmaktayız. Aşağıda bu alternatifleri inceleyebilir, bütçenize uygun olanı seçebilir ve bizimle temasa geçebilirsiniz.

SR-1 (Standart)

Oyuncu, Model, Müzisyen ya da adaylarının 3 adet fotoğrafı ve kendisini tanıtan videosu, müzik eşliğinde montajlanır ve DVD olarak sunulur.

Maximum süre : 1 dk

Fiyatı : 150.-TL

SR-2 (Özel)

Oyuncu, Model, Müzisyen ya da adaylarının 5 adet fotoğrafı, daha önce çekilmiş olan görüntüleri (kişi tarafından temin edilecektir.) ve kendisini tanıtan videosu, müzik eşliğinde montajlanır ve DVD olarak sunulur.

Maximum süre : 3 dk

Fiyatı : 500.-TL

SR-3 (VIP)

Oyuncu, Model, Müzisyen ya da adaylarının, kendileri için özel olarak senaryo eşliğinde tasarlanmış çekilecek kısa videosu, müzik eşliğinde montajlanır ve DVD olarak sunulur.

Maximum süre : 5 dk

Fiyatı : 1.500.-TL

 

İletişim : G.M.K. Bulvarı No: 112/4 Maltepe-Çankaya / ANKARA

Telefon : +90.312.231 74 55

email : bilgi@agufilm.com

 
AGU FİLM Kuruluşudur @ (2014) Tüm Hakları Saklıdır.